Witamy!!!!!

Menu główne
:: Strona główna

:: Patron

:: Dyrekcja

:: Nauczyciele

:: Samorząd szkolny

:: Klasy

:: Absolwenci

:: Organizacja roku

:: Plan lekcji

:: Spis podręczników

:: Zajęcia dodatkowe

:: Konkursy

:: Wywiadówki

:: Projekt edukacyjny

:: Biblioteka

Sport
:: Wydarzenia sportoweNabór 2013
Podanie do GIM2

Link 3

Sponsorzy  Ubezpieczenie ucznia


 

 

:: Link 6


Ciekawostki

 


 

 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 


 


 

 

 

 

Ciekawe linki
 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

Fascynaci

 

Przedstawiamy galerie ludzi pozytywnie zakręconych.
W naszej szkole obok nas są uczniowie posiadający ogromne pasje, hobby.
Te dodatkowe zainteresowania sprawiają, że mogą się realizować  w inny bardzo oryginalny sposób. Zobaczcie jak spełniają swoje marzenia wasi koledzy - fascynaci.

Sylwia Pisarek,
Łukasz Sadlak, Jakub Bach, Mateusz Kuźniewski i Marcin Perliński

 

 

Na co dzień trenują pod okiem trenera Janusza Górko w Miejskim Ludowym Klubie Sportowym "Siła" Bartoszyce. Na treningach wylewają litry potu wykonując ciężką pracę po to aby na zawodach zaliczyć jak największy ciężar. Startują w licznych zawodach  m.in. w Mistrzostwach Polski - Małaszewice, w Wilkasach i Kurzętniku o Puchar Wójta, w Nidzicy o Puchar Burmistrza oraz w Memoriale Ryszarda Rysztowskiego w Bartoszycach

 

Mateusz Sikorski,
Klaudia Jagiełło, Maciej Saranda, Paulina Krajewska, Tobiasz Iwanowicz, Robert Dąbkowski, Karolina Dąbkowska.

 

 

"Jesteśmy amatorską grupą filmową tworzącą filmy poważne i romantyczne". "Studio Dubel" to Klub Filmowy stworzony przez Młodzież z Gimnazjum nr 2 w Bartoszycach. Głównym jego celem jest wyrażanie przez uczestników własnych uczuć za pomocą narzędzia, jakim jest film. Spotkania klubu nie są typowymi zajęciami w sali lekcyjnej, lecz spotkaniami w plenerze, na których można bezpośrednio tworzyć swoje dzieło. Studio Dubel tworzy młodzież. Nauczyciele nie dyrygują uczestnikami. Najważniejsze jest to, żeby dobrze się bawić i przy okazji stworzyć własny film. Ich  filmy to: - Retrospekcja (2013) - Kroki Miłości (2013) - ZuZa (2012) - Dziękuję Mamo (2012)   zobacz ich efekty....

 

 

 

 Antoni Mężyński

 

Wielki pasjonat fotografii zwłaszcza tej związanej z polskim kolejnictwem. W Oddziale dla Dzieci i Młodzieży MBP w Bartoszycach odbył się wernisaż prac kółka fotograficznego z Gimnazjum nr 2 (opiekun Danuta Dąbkowska). Na wystawie znalazły się również prace Antoniego Mężyńskiego, który opowiedział o swej pasji — polskiej kolei. Należy do Bartoszyckiego Stowarzyszenia Miłośników Kolei, którego celem jest popularyzowanie zainteresowań z zakresu kolejnictwa, przede wszystkim tego lokalnego.

 

Kamil Szutowicz

Zawodnik Klubu Motocyklowego "Wiraż". Brązowy Medalista Mistrzostw okręgu (zawodnicy klubów Warmii i Mazur) w 2013r. Jeździ w Klasie MX2 Junior.  24 maja w Falczewie/Bartoszyc na torze motocrossowym odbyła się III runda Pucharu Polski Motocross 2009 gdzie otrzymał  nagrodę "Fair Play" ufundowaną przez Starostę Bartoszyckiego.

 

Karolina Lipiejko

  Trenuje kolarstwo w UKS Przyjaźń. Jedna z najbardziej utalentowanych zawodniczek tego klubu.
Osiągnięcia w 2013r:
- IX miejsce na Pucharze Polski w Siedlcach – start wspólny
- Mistrzostwo Województwa – start wspólny i jazda indywidualna na czas
- X miejsce na Pucharze Polski w Górzycy- jazda indywidualna na czas
- IX miejsce na Pucharze Polski w Górzycy- start wspólny
- I miejsce w VII Międzynarodowym Wyścigu o Puchar Wójta Gminy Wydminy
- VI miejsce na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży-start wspólny
- I miejsce w wyścigu Po Ziemi Chełmińskiej Kijewo Królewskie

 

 

Marcelina Kowalewska , Kamila Urbańska

i Klaudia Jagiełło

 Zespół taneczny Latino Ladies z bartoszyckiej szkoły tańca Step One.

Latino Ladies w lipcu wzięły udział w castingu głównym (nagraniu z udziałem jury i widowni) do II edycji programu w TV Polsat "Got To Dance - Tylko Taniec"


 

 

 

 Zosia Stecka

 

Jest ozdobą każdej szkolnej uroczystości. Jej profesjonalny, dojrzały śpiew na wszystkich wywiera ogromne wrażenie. Śpiewa od najmłodszych lat a obecnie warsztat wokalny szlifuje w Klubie Garnizonowym. Mimo młodego wieku Zosia odniosła już bardzo wiele znaczących sukcesów. A oto niektóre z nich: II miejsce w Międzynarodowym Eurofestivalu RIMINI - Magia Italiana, I miejsce w Wojewódzkim Konkursie "Mazurski Słowik", II miejsce w Ogólnopolskim Festiwalu "Młode Talenty" - jury przewodniczył Zbigniew Wodecki, III miejsce w Międzynarodowym Festiwalu w Bułgarii. Zosia ciągle doskonali swój talent, uczestniczyła w warsztatach wokalnych prowadzonych przez panie Grażynę Łobaszewską i Elę Zapendowską. Cennych wskazówek udzielał jej Mietek Szcześniak na Ogólnopolskim konkursie "Młode Talenty" gdzie dostała wyróżnienie.

 

 

 

 

 

Mateusz Czunkiewicz

 

 

 

Jeden z najwszechstronniejszych sportowców w naszej szkole. Uprawia różne dyscypliny sportu. Jednak największe osiągnięcia miał w ringo. Mistrz Polski w 2008 i 2009 roku. Najlepszy zawodnik w Międzynarodowym turnieju w 2008. Mistrz Białorusi w kategorii młodzików 2008 i mistrz Białorusi w kategorii junior 2009. Najlepszy zawodnik w zawodach w Płońsku w 2009 i w Lelisie w 2009. Nie przegrał żadnego meczu indywidualnego w 2009 roku. Reprezentant Polski.

 

Katarzyna Migal

 

Miłość do koni odziedziczyła po swoim tacie /świetny jeździec obecnie trener/. Kasia trenuje w Klubie Jeździeckim Liski i tam jak mówi jest "w swoim żywiole".W tej trudnej dyscyplinie gdzie zawodnik i koń muszą stanowić jedność, mimo młodego wieku, osiąga duże sukcesy. Na koniu Agapa zajęła II miejsce w Konkursie w Gałkowie, IV miejsce w Konkursie w Kętrzynie, III miejsce w Spręcowie oraz zwyciężyła w klasie LL w prestiżowym Konkursie w Kętrzynie.

Przemysław Pająk

 

 

 

Od kilku lat jego największą pasją stał się taniec. W Bartoszyckim Domu Kultury razem z kolegami ćwiczy i trenuje break-dance.Ten niełatwy taniec jest bardzo popularny wśród młodzieży. Przemyk wykonuje niesamowite ekwilibrystyczne figury w tańcu co sprawia wielkie uznanie wsród publiczności.

Mateusz Miranowicz

 

 

Już trzy lata trenuje koreańska sztukę walki Tae-Kwon-Do. Jego naiważniejszym celem jest dążenie do doskonałości ciała przez doskonalenie umysłu. Na treningach nie tylko walczy czy wykonuje układy formalne ale także uczy się wewnętrznej dyscypliny. Największym osiągnięciem jest zdobycie zielonego pasa (6 cup) i zdobycie brązowego medalu w konkurencji walki sportowej.

 

 

Piotr Emil Pawlak

 

 

 

 

Swoją wielką przygodę z ringo rozpoczął kilka lat temu. Dzięki pracy i telentowi do tej gry osiągnął bardzo wiele.Oto jego sukcesy:Ringo Rok 2009 1 miejsce w kategorii Młodzik w VIII Międzynarodowego Turnieju w Ringo na Białorusi w Mińsku, 2 miejsce w kategorii Trójki Mieszane na Białorusi 2 miejsce w kat. Dwójki chłopców do lat 16 w Międzynarodowym turnieju „Wars i Sawa” w Warszawie 3 miejsce w kat. Mixty do lat 16,w Międzynarodowym turnieju „Wars i Sawa” w Warszawie 1 miejsce na Meczu Polska – Niemcy w Ringo i Ringtennisa.W Polsce 1 miejsce w kat. Kadet w Ogólnopolskim turnieju w Bartoszycach 1 miejsce w kat. . Dwójki chłopców do lat 16 w Bartoszycach 1 miejsce w meczu Polska – Litwa na Litwie w Wilnie. Dostanie się do Kadry Polski w Ringo 1 Miejsce w Rankingu Polski w Ringo Rok 2010, 2 miejsce w kat. Kadet w Ogólnopolskim turnieju w Bartoszycach 1 miejsce w kat. Klasa otwarta mężczyzn w Ogólnopolskim turnieju w Bartoszycach 1miesce w kat. Kadet w Międzynarodowych Mistrzostwach Polski 1 miejsce w kat. Dwójki chłopców do lat 16 w Międzynarodowych Mistrzostwach Polski 4 miejsce w Mistrzostwach Świata w Ringtennisa w Niemczech w Koblenz 1 miejsce w kat. Kadet w Międzynarodowym Turnieju ”Wars i Sawa” w Warszawie 1 miejsce w kat. Dwójki chłopców do lat 16 Międzynarodowym Turnieju ”Wars i Sawa” w Warszawie 1 miejsce w kat. Junior w IX Międzynarodowym Turnieju w Ringo na Białorusi w Mińsku 1 miejsce w Rankingu Polski w Ringo. Dostanie się do kadry Polski w Ringtennisa (Niemiecki Sport)

 

 

Adam Ambroziak

 

Posiada wyraźne predyspozycje do tej bardzo trudnej dyscypliny. Aby osiągnąć  sukces musi wiele ton przerzucić i wiele litrów potu wylać. Siłownia i pomost to jego drugi dom. Jego sukcesy to I miejsce w Mistrzostwach Województwa W-M do lat 16 w Nidzicy, II miejsce w Mistrzostwach Makroregionu Warszawsko-Mazurskiego do lat 16 w Ciechanowie, IV miejsce w Mistrzostwach Województwa W-M do lat 17 ,kategoria 77 kg w Bartoszycach, IV miejsce w MW W-M do lat 20 w kategorii do 85 kg w Elblągu.

 

Kuba Suchcicki

 

  Airsoft jest bezpieczną rozrywką pod warunkiem przestrzegania podstawowych zasad bezpieczeństwa. W przypadku noszenia okularów ochronnych, zachowania zdrowego rozsądku i szacunku dla zdrowia i bezpieczeństwa innych graczy można być pewnym że nie stanie się nic złego. Treningi odbywają się do dwóch razy w tygodniu na terenie Bartoszyc i okolic. "Uczestniczymy również w manewrach ASG, gdzie sprawdzamy swoje umiejętności nabyte na treningach. Nie jesteśmy z policji i nie jesteśmy rekonstruktorami żadnej z jednostek specjalnych jedynie naśladujemy ich działania taktyczne. Prosimy także nie mylić nas z Biurem Operacji Antyterrorystycznych" - wyjaśnia Kuba.

 

 

Adrian Mrówka

 

 

 

 

  Wszechstronnie uzdolniony sportowiec. Realizuje się w skrajnie różnych dyscyplinach sportu od lekkiej atletyki przez pływanie, karate do kolarstwa. We wszystkich osiąga sukcesy i jest zapalonym zbieraczem medali, dyplomów i pucharów zdobytych przez siebie. A oto tylko niektóre z jego sukcesów: XI, X i VIII  Mistrzostwa Województwa W-M w Kyokushin Karate -  I miejsce. W kolarstwie też lubi wygrywać - I miejsce w Warmińsko-Mazurskiej Olimpiadzie Młodzieży w kolarstwie górskim, XIV Finał Mistrzostw Polski w kolarstwie górskim - IV miejsce, Mistrzostwa Województwa W-M SZS w MTB- rowery górskie- III miejsce.

Marcin Ostromecki

Jest jednym z bardziej utalentowanych młodych kolarzy naszego miasta. Bardzo lubi się ścigać a jeszcze bardziej wygrywać i niech tak zostanie.
Osiągnięcia:
• I miejsce w Mini Tour De Pologne 2010 w Warszawie
• I miejsce w Mini Tour De Pologne 2010 w Krakowie
• II miejsce w Ogólnopolskim Kryterium Ulicznym w Barczewie
• III miejsce - VI Ogólnopolskie Kryterium Uliczne o Puchar Burmistrza i Starosty Giżycka
• III miejsce – Ogólnopolski Wyścig Dookoła Jeziora Luterskiego
• I miejsce - Mistrzostwa Województwa w Kolarstwie Górskim M.T.B
• II miejsce - MTB w Ruszajnach
• II miejsce - MTB w Bartoszycach
• III miejsce w X Cyklocrossie Jesiennym w Węgorzewie
• II miejsce w I Ogólnopolskim Wyścigu Kolarskim "O Puchar Warmii"

 

powrót do strony głównej...