Witamy!!!!!

Nabór 2015/2016
Podanie do GIM2


Więcej o naborze..
Menu główne


:: Strona główna

:: Patron

:: Dyrekcja

:: Nauczyciele

:: Rada Rodziców

:: Samorząd szkolny

:: Klasy

:: Absolwenci

:: Organizacja roku

:: Plan lekcji

:: Spis podręczników

:: Zajęcia dodatkowe

:: Konkursy

:: Wywiadówki

:: Projekt edukacyjny

:: Historia obiektu GIM2

:: Biblioteka

:: Filmoteka

:: Archiwum

Sport

 





 

 


:: FASCYNACI

 

Zakładki



  Ubezpieczenie ucznia


 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 



Ciekawostki

 


 

 

 

 

 



 

 

 

 

 



 

 

 

 


 


 

 

 

 

Ciekawe linki
 

 

 

 

 



 



 

 

 

ministat liczniki.org

 

 

 

Najważniejsze wydarzenia z życia szkoły!!  Najważniejsze wydarzenia z życia szkoły!! Najważniejsze wydarzenia z życia szkoły!!

 

HARMONOGRAM ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH ZESPOŁU  HUMANISTYCZNEGO

– rok szkolny 2015/2016

 

Przedmiot

Nauczyciel prowadzący

Rodzaj zajęć

Dzień

Godzina lekcyjna

Klasa

JĘZYK POLSKI

Agnieszka Lipińska-- Jurkiewicz

(sala 003)

        koło polonistyczne/

zajęcia wyrównawcze

wtorek

 

środa

 

 

1 lekcja

 

7 lekcja

8 lekcja

 

            II e

 

I c

III a, III e

Beata Czarnuszewicz
(sala 204)

koło polonistyczne

 

czwartek

 

 

8 lekcja

 

II c, II d III b

 

zajęcia    wyrównawcze

wtorek

środa

czwartek

8 lekcja

8 lekcja

7 lekcja

III b

I a, I e

II c, II d

Danuta Kwaśniewska (sala 210)

 

        koło polonistyczne

koło polonistyczne /zajęcia wyr./

 

wtorek

 

 

poniedziałek

 

8 lekcja

 

 

7 lekcja

 

II a, II f

 

 

III c

zajęcia    wyrównawcze

środa

8 lekcja

III f, II a, II f, I f

Dorota Białucha

(sala013)

        koło polonistyczne

wtorek

( co 2 tygodnie)

 

8 lekcja

 

II b

 

 

zajęcia            wyrównawcze

   Wtorek

 ( co 2 tygodnie)

 środa    

 

   7 lekcja

 

7 lekcja

8 lekcja

 

III d

 

I d, I b

II b

 

 

HISTORIA

 

 

Bożena Górska

(sala 209)

 

 

koło

historyczne

          wtorek

środa

8 lekcja

8 lekcja

 

I a, I e, II d

III b, II f, II c

 

zajęcia wyrównawcze

1 środa miesiąca

8 lekcja

Ia,I e, II a, II c,

II d, II f, III b,III e

 

Krzysztof Kotowski

(sala  208)

kółko
szachowe

        wtorek

     8 lekcja

       I, II, III

zajęcia
wyrównawcze/ koło historyczne

 

środa

  7 lekcja

8 lekcja

(według potrzeb)

I b, I c, I d, I f, II b

II e, IIIa, IIIc, III f

WOS

Piotr  Stapaj

(sala 011)

zajęcia wyrównawcze

poniedziałek

8 lekcja

I, II, III

(wszystkie klasy)

 

GIMPLOZJA

RELIGIA

Mariola Świeżek

(sala 006)

zajecia biblijno – liturgiczne

 

zajęcia artystyczno- teatralne

poniedziałek

środa

 

piątek

8 lekcja

8 lekcja

 

7 lekcja

 

III b

III d

 

I, II, III

Ks. Krzysztof Pogorzelski

(sala006, 103)

zajecia biblijno – liturgiczne

czwartek

środa

 

8 lekcja

8 lekcja

 

 III a, III f

 III c

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HARMONOGRAM ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH ZESPOŁU    
           MATEMATYCZNO–PRZYRODNICZEGO – rok szkolny
2015/2016

  

Przedmiot

N-el prowadzący

Rodzaj zajęć

Dzień

Godz. lek.

Klasa

MATEMATYKA

M. Gładkowicz (sala 109)

kółko matematyczne

           czwartek

piątek

         7 h

8 h

II e (co 2 tyg)
 III c,d,e

zajęcia            wyrównawcze

wtorek

czwartek

czwartek

1 h

7 h

8 h

       II e

       II a(co 2 tyg.)

III c, III d, III e

I. Stasal

 (sala 213)

kółko matematyczne

           wtorek

     czwartek( co 2 tyg.)

      piątek ( co 2 tyg.)

          8 h

          7 h

          7 h

II b, II f

III a

I b, e, f

zajęcia    wyrównawcze

         poniedziałek

     czwartek( co 2 tyg.)

      piątek ( co 2 tyg.)

          8 h

          8 h

          7 h

II f, II b

III a

I b, e, f

J. Flont

(sala 206)

kółko matematyczne

poniedziałek

8 h

II c, II d, III b

I a, c, d

zajęcia      wyrównawcze

poniedziałek

poniedziałek

wtorek

piątek ( co 2 tyg.)

środa ( co 2 tyg.)

7 h

8 h

8h

7 h

8 h

I c, I d

III b

II c, II d

I a

M. Łajkowski

(sala 106)

kółko matematyczne

        poniedziałek

8 h

kl. III f

zajęcia      wyrównawcze

piątek

7 h

kl. III f

CHEMIA

 

M. Kobus

(sala 014)

 

 

kółko

chemiczne

środa

czwartek

7 h, 8 h

7 h,  8 h

kl. III

zajęcia wyrównawcze

poniedziałek

8 h

kl. II , kl. III

(na przemian)

G. Zagulski

(sala 104)

kółko

chemiczne

środa( co 2 tyg.)

8 h

kl. I, kl. II

FIZYKA

T. Mitura

(sala  111)

kółko fizyczne

wtorek

7 h

kl. I, II, III

zajęcia wyrównawcze

wtorek

czwartek

8 h

kl. I, II, III

GEOGRAFIA

G. Rojek

(sala 203)

kółko geograficzne

 

poniedziałek

7 h, 8 h

kl. I, II, III

zajęcia wyrównawcze

 wtorek  ( co 2 tyg.)

8 h

kl. I, II, III

P.Stapaj

(sala 011)

zajęcia wyrównawcze

     poniedziałek

8 h

kl. I b, II d

BIOLOGIA

G. Żytko

(sala 104)

kółko

biologiczne

czwartek

 

7h

 

       kl. I, II, III

G. Zagulski

(sala 104)

kółko

biologiczne

poniedziałek
środa
( co 2 tyg.)

         8 h
         8 h

        kl. I, II, III

zajęcia wyrównawcze

biologia i chemia

 

wtorek

        
         8 h

 

kl. I, II, III

INFORMATYKA

   A. Cegiełka

(sala 211)

kółko

informatyczne

 

wtorek

        
         8 h, 9 h

 

kl. III

M. Rydel

(sala 212)

kółko

informatyczne

 

wtorek

        
         8 h, 9 h

 

kl. III

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

JĘZYKOWE ZAJĘCIA POZALEKCYJNE 2015/2016

 

Nauczyciel prowadzący

Przedmiot

Rodzaj zajęć

Dzień

Godzina lekcyjna

Klasa

 

Dorota Bokisz

(sala 108)

 

Język niemiecki

Zajęcia wyrównawcze

wtorek

8

I, II, III

Kółko języka niemieckiego

poniedziałek

środa

8

8

III

II

 

Agnieszka Łukaszewicz

(sala 012)

 

Język niemiecki

Kółko języka niemieckiego

poniedziałek

8

III

Zajęcia wyrównawcze

 

środa i czwartek

 

7 i 8

I,II, III

 

Marek Cybulski

(sala 214)

 

Język niemiecki

Zajęcia wyrównawcze

wtorek

 

poniedziałek (co 2 tyg.)

8

 

7

I, II, III

 

I, II, III

Kółko języka niemieckiego

 

czwartek

8

I, II, III

 

Elżbieta Dąbrowska

(sala 205)

 

 

Język angielski

Zajęcia wyrównawcze

wtorek

czwartek

8

7

I, II, III

I, II, III

Kółko języka angielskiego

środa

8

I, II, III

 

Iwona Borko

(sala 105)

 

 

Język angielski

Zajęcia wyrównawcze

środa

czwartek (co 2 tyg.)

8

 

8

I, II, III

 

I, II, III

Kółko języka angielskiego

wtorek

8

I, II, III

 

Anna Jakubczyk

(sala 110)

 

 

Język angielski

Zajęcia wyrównawcze

wtorek

 

czwartek (co 2 tyg. – przygotowanie do egz.)

8

 

8

II

 

III

Kółko języka angielskiego

poniedziałek

8

I, II, III

 

Agnieszka Rekieć

(sala 302)

 

 

Język angielski

Zajęcia wyrównawcze

 

 

 

 

poniedziałek

 

piątek (co 2 tyg.)

8

 

8

I, II, III

 

I, II, III

Kółko języka angielskiego

środa

8

I, II, III

 

 

 

Zajęcia sportowe 2015/2016

 

 

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

czwartek

PIĄTEK

HALA GIM 2

14:30- 16:00

Zajęcia rekreacyjne               ( LA, piłka nożna)        Tomasz Płonowski         

HALA GIM 2

14:30 – 16:30

SOS

Sylwester Nowokuński

HALA GIM 2

14:30 – 16:30

SOS

Grażyna Baranowska

Hala SP-7

15:10 – 17:00

SOS

 Sylwester Nowokuński

HALA GIM 2

14:30 -15:15                       Zajęcia rekreacyjne                    (piłka koszykowa)

Katarzyna Młyńska

HALA GIM 2

16:00 – 17:30

Zajęcia rekreacyjne                      ( piłka ręczna, piłka nożna)          

    Grzegorz Jurgielewicz

 

HALA GIM 2

16:30 – 18:00

Zajęcia rekreacyjne                        

  ( piłka siatkowa)

Grażyna Baranowska

HALA GIM 2

15:10 – 17:00

SOS

Grażyna Baranowska

HALA GIM 2

15:15 -16:45                       Zajęcia rekreacyjne                    (piłka koszykowa)

Bogdan Wawrzyniak

 

 

15:10- 16:40  -

  Siłownia – P-12/ P-13

Sylwester Nowokuński

P-13

14:30 – 15:15

Joga

Aneta Tarasewicz

 

 

 

P- 13

14:30 – 15:15

Zajęcia taneczne

Katarzyna Młyńska

 

 

 

 

 

 

następna strona -rok szkolny 2014/2015